Traditsioonid

Öömatk

2014. aastal toimus juba kümnendat korda vabariigi aastapäevale pühendatud öömatk „Matkates Vabariigi Aastapäevale“. Traditsiooni algataja ja matka peakorraldaja on Saue Noortekeskuse noortejuht Üllar Põld.

Matk toimub Paldiskist Kloogaranda ja on umbes 16km pikk. Südaöö paiku kosutatakse end peale poole rännaku möödumist mere ääres kuuma tee ja supiga ning varahommikuks toob buss väsinud, ent õnnelikud matkajad koju tagasi.

Iga aastaga on matkajate hulk suurenenud – 2010. aastal oli meid juba üle 70. Kaasatud on ka ümberkaudsed noortekeskused oma noortega. 2013. aastal aga oli osalejaid igas vanuses, kokku 44: koer Freddy ja 43 inimest.

2008. aastal ehk Vabariigi 90. juubeliaastal toimuv matk jäädvustati ka  Eesti Rahva Muuseumis.

 IMG_0715

 

Noortepäev

Igal suvel juuni alguses toimub Sauel suur sündmus noortele: "Noorte Mängud Vabas Õhus", millest saavad osa sajad noored. Noortepäev toimus 2014. aasta suvel juba 13. korda. Jagatakse asjalikku noorteinfot, toimuvad võistkondlikud mängud GPSidega, sumos ja batuudil, õpitakse asjalikke asju Kaitseliidult, Politseilt ja teistelt. 

Tehakse tasuta näomaalinguid.

DSC_0213

Jõulud

Igal talvel tähistame noortega ühiselt jõule. Korraldame jõuluekskursioone ja käime metsas loomadele porgandeid viimas ja lõkke peal vorste küpsetamas. Aset leiab ka traditsiooniline jõulupidu. Külla tuleb jõuluvana, lapsed saavad suu magusaks ning etteastetega esinevad erinevad maja huviringid. Toimub ka suur jõuludisko.

Piirkondlik noorsootöö

Piirkondlik Noorsootöö Memorandum allkirjastati 17.aprillil 2008.a. Sauel 7 KOVi tippjuhi poolt Saue Noortekeskuse 10.sünnipäeva puhul korraldatud Piirkondlikul noortekonverentsil. Lisaks Sauele kuuluvad memorandumisse veel Saku, Keila, Nissi, Kose, Rae ja Kernu omavalitsused. Täna tahab meiega liituda ka Harku omavalitsus. Piirkondliku noorsootöö tunnuslause on Üheskoos saab rohkem. 2010. aasta sügisel toimus Saue noortekeskuse eestvedamisel noorsootöötajate ametivõistlus.

Igal aastal tähistame ühiselt memorandumi aastapäeva ning osaleme vastastikku toimuvatel üritustel.
2013. aasta 17. aprillil tähistasid Lääne-Harjumaa noortekeskuste töötajad Saue Noortekeskuses viie aasta möödumist piirkondliku noorsootöö memorandumi allkirjastamisest. Vaatasime aastatele tagasi ning planeerisime ühiselt tulevikku. Allkirjastati ka noortekeskustevaheline koostöökokkulepe.

Meie Facebookis

Meie tantsutüdrukute pere võtab taas vastu uusi liikmeid 🙂

Gruppide jagunemine:
A1 - 1.-2. klass
A2 - 3.-5. klass
K - keskaste/järelkasv
E - esindusgrupp

Maksumus: 21€/kuu (2x nädalas käijad) ja 25€/kuu (3x nädalas käijad)
... See MoreSee Less

5 hours ago  ·  

Juba teist hooaega avavad SaChe Tantsutüdrukud grupi ka täiskasvanutele (18+)

See on trenn, kus saavad kokku mitmesugused tantsustiilid, mis on sageli omavahel kombineeritud ja tihtipeale sisaldavad kavad ka lihtsamaid akrobaatilisi elemente. Oluline osa tunnis on koordinatsiooni, vastupidavuse ning tantsutehnika arendamisel, mis lõpuks kulmineerub tantsukava loomisega. Samuti tehakse tööd erinevate lihasgruppide ja painduvusega.

NB! Grupi suunitlus on ka esinemised-võistlused 😉
... See MoreSee Less

1 day ago  ·  

Nonii kõik 16-aastased Saue noored - kõik valimistele ja enne seda telekasse! ... See MoreSee Less

Valimisikka jõudnud Põhja-Eesti noored! ERR teeb saadet neist, kes sel aastal esimest korda valida saavad. Otsime huvitavaid noori, kes võiksid selles saates üles astuda - nad võiksid kas olla mi...

3 days ago  ·