Ruumid

Saue Noortekeskus annab rendile erinevaid ruume koolituste, kontsertide, sünnipäevade ja muude sündmuste korraldamiseks.

Saue Linnavalitsuse korraldusega nr 322 (SLV_k322_2015) on kehtestatud järgmised rendihinnad (tegemist on 60-minutilise tunni hinnaga, mis sisaldab endas juba ka ettevalmistuse ja kokkuvõtete tegemise aega):

I KORRUSE SAAL (koos pesemisvõimalusega) - 20€

I KORRUSE SAAL ja KÖÖK - 22€

I KORRUSE TV-RUUM+PUHKERUUM+KÖÖK - 22€

I KORRUSE SAAL+TV-RUUM+PUHKERUUM+KÖÖK - 33€

II KORRUSE AUDITOORIUM/AEROOBIKASAAL - 15€

II KORRUSE KÄSITÖÖKLASS - 7€

II KORRUSE KUNSTIKLASS - 7€

VÄIKELASTE MÄNGUTUBA - 7€

 

Ruumide kasutusgraafiku 2016-2017 õppeaastal leiad siit: Huvitegevuse tabel 2017-2018

Ruumide rentimiseks võta julgesti ühendust telefonil 6091 587 või e-posti teel info@sauenoortekeskus.ee ja lepi sobiv aeg kokku!

Meie Facebookis

Täna, 20. aprillil, tähistasime noortekeskuse ümmargust sünnipäeva koos noortega. Mängisime põnevaid sünnipäevamänge, joonistasime tuleviku noortekeskust, tantsisime ja sõime sünnipäevatorti. Aitäh kõigile esinejatele - Saue TKD, SaChe Tantsutüdrukud, Anette Laamann, Tyla ja Drummerik, Mikael, Vercu ja KevinKyngas! Aitäh ka kõigile sponsoritele - FunTIME, Kadarbik ja Balsnack! 🙂 ... See MoreSee Less

Täna, 20. aprillil, tähistasime noortekeskuse ümmargust sünnipäeva koos noortega. Mängisime põnevaid sünnipäevamänge, joonistasime tuleviku noortekeskust, tantsisime ja sõime sünnipäevato...

2 days ago  ·  

Tort on kohal! Kõik peole! #snk20 #sauenoortekeskus ... See MoreSee Less

2 days ago  ·  

Kõik täna noortekeskusesse peole! #snk20 #pidupäev ... See MoreSee Less

2 days ago  ·