Ringid

Saue Noortekeskuses on algamas huviringide hooaeg 2017-2018.

 

SNK huviringid:

Matkaring 12€/kuu (juhendaja Üllar Põld, ullarpold@gmail.com, 51939322) 

Leping lapsevanemaga MATKARING

Käsitööring 12€/kuu (juhendaja Kirke Kasari, kirkekasari@hotmail.com, 53429010) 

Leping lapsevanemaga KÄSITÖÖRING

Kunstiring 12€/kuu (juhendaja Monika Liiv, liivmonika@gmail.com, 5043382) 

Leping lapsevanemaga KUNSTIRING

UUS! Loovus- ja liikumismängude ring “Äge²” 12€/kuu(juhendajad Rene Kolon, rene.kolon@gmail.com, 5013042)

 Leping lapsevanemaga MÄNGURING

DJ-Klubi 12€/kuu (juhendaja Kaarel Kiviloo, kaarel.kiviloo@gmail.com, 59038360) 

Leping lapsevanemaga DJ-klubi

Kitarriring 30€/kuu (juhendaja Maiko Saluorg, msaluorg@gmail.com, 55540185) 

GRUPP JUBA TÄIS!

Leping lapsevanemaga KITARRIRING

SaChe Tantsutüdrukud/SNK Cheerleaders 21€/kuu või 25€/kuu

(juhendaja Tiina-Riin Uulma, sache.tantsutüdrukud@gmail.com, 55538558 ) 

Leping lapsevanemaga SHOWTANTS I (2x nädalas)

Leping lapsevanemaga SHOWTANTS II (3x nädalas)

 

Partnerite huviringid (hindade ja aegade kohta küsi otse juhendajatelt):

PartnerAkro Akrobaatikakool (juhendaja Kadri Ridaste, kadriridaste@gamil.com, 5524985)

Lauatennise trenn (juhendaja Ivo Veerg, hobipinks@gmail.com, 51948282)

JJ-Street Tantsukool (juhendaja Birgit Käsper, birgitk@jjstreet.ee)

Saue Taekwondo Klubi (juhendaja Alex Galaktionov, virko@aknakate.ee)

Minilabor (Kaire Kivi, kaire@minilabor.ee, 5104226)

 

Lisaks toimuvad meie majas ka avatud ringid, mis on osalejale TASUTA: 

UUS! Muusikaring (juhendaja Laura Pley, laura.pley@gmail.com, 55606200)

UUS! Spordiring (juhendajad Eveliis Samberk, esamberk@gmail.com, 55524677)

UUS! Kunstituba (juhendaja Monika Liiv, liivmonika@gmail.com, 5043382)

Savituba (juhendaja Monika Liiv, liivmonika@gmail.com, 5043382)

 

HUVITEGEVUSE GRAAFIKU  2016-2017 õppeaastal leiad siit: varsti ilmub 🙂