Saue Noortekeskus avas 20. hooaja

Saue Noortekeskus avas 20. hooaja

Tundub uskumatu, aga tõsi ta on – tuleva aasta 16. aprillil tähistab Saue Noortekeskus oma 20. juubelit, olles seega üks vanimaid noortekeskusi Eestis. 20. hooaeg algas noortekeskuses 1. septembril suure Hooavajaga, kus lisaks uue hooaja algusele tähistasime ka Saue Noorte Töömaleva 20. aastapäev. Meiega koos olid pidutsema tulnud ansambel Põhja-Tallinn, SaChe Tantsutüdrukud ja PartnerAkro akrobaadid.

20. hooaeg tuleb noortekeskuses põnev!

Lisaks juba tuttavatele huviringidele alustasid sellel sügisel mitmed uued ringid – loovus- ja liikumismängude ring “Äge²”, avatud spordi-, muusika- ja kunstiring. Avatud ringidesse ei ole vaja ette registreerida ja oodatud on igas vanuses lapsed.

Loomulikult on kavas ka mitmed põnevad üritused ja tegevused. 22. septembril kell 17.00 avaneb kõigil 16+ noortel suurepärane võimalus kohtuda Saue Noortekeskuses kohalike poliitikutega, et arutada noortele olulistel teemadel. 25. septembril kell 16.00 ootame noori Pille Kriisa põnevatele loengutele “Miks sõltuvus on meile kasulik?” ja “Miks sõltuvus on meile ohtlik?”. Lapsevanemaid kutsume samuti noortekeskusesse 9. oktoobril kell 18.00 kuulama Pille Kriisa loenguid, teemadel “Sõltuvus kui suhtlemise asendus” ja “Noored ja sõltuvus”.

Oktoobris saabuvad ka noortekeskusesse kaks välisvabatahtlikku, 21aastane Luca Itaaliast ja 18aastane Constantin Saksamaalt. Kui Constantin teeb oma koolipraktikat meie juures kuni novembri lõpuni, siis Lucat võite kohata noortekeskuses kuni järgmise aasta septembrini.

Oktoobri lõpuni kestab üle-eestiline noorte matkaprojekt “Kas hundil on pojad või kutsikad?”, mis on noorte kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks. Toimub matkamine Oandu-Ikla ja Peraküla-Ähijärve matkaradadel. Kes matkama ei jõua, siis 11. novembril on kõigil lauatennise huvilistel võimalus osaleda järjekordsel pinksietapil “Sügispinks”.

Tasub panna like Saue Noortekeskuse Facebooki-lehele, kuhu ilmub pidevalt kõige värskemat infot erinevate võimaluste kohta noortekeskuses.