SaChe säras Koolitantsul!

SaChe säras Koolitantsul!

Nagu varasematelgi aastatel, on peagi oma 4. sünnipäeva tähistav Saue Noortekeskuse show- ja cheerleadingu trupp SaChe Tantsutüdrukud ka sel aastal osalenud aktiivselt festivalil Koolitants.

Esmalt käidi 12. veebruaril kolme erineva vanusegrupiga võistlemas omaloominguliste kavadega Viimsis (4.-7. klass, 6.-9. klass, 10.-12. klass), kus leidis aset Harjumaa eelvoor.

Veidi aega hiljem, 6. märtsil, viis tee meid aga Haapsallu, kus hinnati tantsijaid individuaalselt ning igaüks oli nii-öelda iseenda eest väljas. Juhendajad said olla oma õpilastele abiks nõu ja jõuga. Meie tüdrukud proovisid kätt show- ja tänavatantsu ning vabatantsu workshoppides, olles jaotatud kahte vanuseklassi – 12-16aastased ja 17-22aastased.

Kui eelmisel aastal tulime tagasi kolme eripreemia ning ühe edasipääsenuga Koolitantsu suvelaagrisse/tantsulavastusse, siis sel aastal võidutsesime juba kahe andeka suvelaagrilise vs lavastuses osalejaga. Omakeskis viskasime veel naljagi, et Koolitantsu I lennu etenduse aastal üks edasipääsenu, II lennu etenduse aastal juba kaks – Kersti-Liis Vimm (show&tänav 17-22a) ja Kati-Liis Karja (show&tänav 12-16a), kes tantsis endale kohapeal toimunud ülesandega ning rahvahääletuse tulemusena koha ka Jõhvi, kus 2.-3. aprilli nädalavahetusel valitakse läbi Tantsuhulluse saate tegijast tegijam ehk parim noor tantsija üle terve Eesti.

Hoiame pöialt ja täname kõiki tantsijaid olulise panuse andmise eest!

SaChe