UUS HOOAEG NOORTEKESKUSES

UUS HOOAEG NOORTEKESKUSES

 

 

Noortekeskus on taas avatud ja ootab kõiki vanu ja uusi sõpru meie juurde oma vaba aega veetma.

Lisaks tasulistele ja tasuta huviringidele saab noortekeskuses ka niisama vaba aega veeta.

Sinu jaoks on alati olemas mitu noorsootöötajat, kellega saad jagada päeva rõõme ja muresid, lahendada koduseid ülesandeid või mängida koos erinevaid mänge.

Noortekeskus on avatud koolipäevadel kell 12:00-20:00, kuid pane tähele –  12-aastased ja nooremad saadame koju kell 17:00, et nad väga üle ei väsiks ja jõuaksid ka koduste asjadega tegeleda.

Kes Sind noortekas ootavad, seda näed siin: http://sauenoortekeskus.ee/kontakt/meie/

 

SNK huviringid:

NB! Sel aastal algavad kõik huviringid septembris ning septembrikuu eest tuleb juba ka tasuda – seega mõelge hoolikalt ja otsustage kiirelt!

Matkaring 12€/kuu (juhendaja Üllar Põld, ullarpold@gmail.com, 51939322) –

Leping lapsevanemaga MATKARING

Käsitööring 12€/kuu (juhendaja Kirke Kasari, kirkekasari@hotmail.com, 53429010) –

Leping lapsevanemaga KÄSITÖÖRING

Kunstiring 12€/kuu (juhendaja Monika Liiv, liivmonika@gmail.com, 5043382) –

Leping lapsevanemaga KUNSTIRING

UUS! Loovus- ja liikumismängude ring “Äge²” 12€/kuu(juhendajad Rene Kolon, rene.kolon@gmail.com, 5013042) – Leping lapsevanemaga MÄNGURING

DJ-Klubi 12€/kuu (juhendaja Kaarel Kiviloo, kaarel.kiviloo@gmail.com, 59038360) –

Leping lapsevanemaga DJ-klubi

Kitarriring 30€/kuu (juhendaja Maiko Saluorg, msaluorg@gmail.com, 55540185) – GRUPP JUBA TÄIS!

Leping lapsevanemaga KITARRIRING

SaChe Tantsutüdrukud 21€/kuu või 25€/kuu (juhendaja Tiina-Riin Uulma, sache.tantsutudrukud@gmail.com, 55538558 ) –

Leping lapsevanemaga SHOWTANTS I (2x nädalas)

Leping lapsevanemaga SHOWTANTS II (3x nädalas)

 

Lisaks on võimalus tutvuda meie majas toimuvate avatud ringidega: 

UUS! Muusikaring Tasuta! (juhendaja Laura Pley, laura.pley@gmail.com, 55606200)

UUS! Spordiring Tasuta! (juhendajad Eveliis Samberk, esamberk@gmail.com, 55524677)

UUS! Kunstituba Tasuta! (juhendaja Monika Liiv, liivmonika@gmail.com, 5043382)

Savituba Tasuta! (juhendaja Monika Liiv, liivmonika@gmail.com, 5043382)

 

Partnerite huviringid (hindade ja aegade kohta küsi otse juhendajatelt):

PartnerAkro Akrobaatikakool (juhendaja Kadri Ridaste, kadriridaste@gamil.com, 5524985)

Lauatennise trenn (juhendaja Ivo Veerg, hobipinks@gmail.com, 51948282)

JJ-Street Tantsukool (juhendaja Birgit Käsper, birgitk@jjstreet.ee)

Saue Taekwondo Klubi (juhendaja Alex Galaktionov, virko@aknakate.ee)

Minilabor (Kaire Kivi, kaire@minilabor.ee, 5104226)

Mängukool (juhendaja Ivika Suigusaar, info@mangukool.ee, 5120730)

Lastejooga (juhendaja Gerli Peterson, gerli@joogapai.ee, 5280799)

 

Noortekeskuse huvitegevuse ja ruumide kasutusgraafiku leiad siit:

Huvitegevuse tabel 2017-2018